Jako nové, jen levnější.

Nová auta s prvními kilometry v provozu ztrácí až třetinu své ceny. Širokou nabídkou mladých vozů vám přinášíme kvalitu s reálnou úsporou až 40 % původní ceny. Dopřejte si radost z výhodného nákupu zánovního vozu. Zasloužíte si ji.

Všechny značky na jednom místě

Vyberte si až z 25 značek a stovek modelů na jednom místě. Všechny vozy máme vždy skladem a bez čekání v různých stupních výbavy. Přesednout do nového můžete ještě dnes.

Úspora až 40 % oproti cenám nových vozů

Pokud hledáte vůz takřka na úrovni nového, jen do něj nechcete zbytečně investovat, jste na správném místě. Ušetřete až 40 % ceny nového vozu pořízením našich zánovního vozů.

Nekompromisní kvalita zánovních vozů

Nakupujeme pro vás jen ty nejlepší vozy přímo od autosalónů, leasingových společností a obchodních firem v České Republice. Vyberte si z široké nabídky zánovních, ročních, manažerských, luxusních a předváděcích vozů. Ke každému vozu vám poskytujeme certifikát kvality vozu.

Garance stavu kilometrů

Každý vůz před nákupem důsledně prověřujeme po technické i právní stránce. Nabízené vozy mají prověřenou historii, jistotu původu i stav kilometrů. Ke všem vozům vám tak vždy poskytujeme doživotní záruku na legální původ vozu a garanci najetých kilometrů.

Předvedení vozu kdekoli po celé ČR

Vybraný vůz vám převezeme bezplatně na vaši nejbližší prodejnu po celé ČR. Využít můžete také naší exkluzivní služby, kterou je bezplatné předvedení vybraného vozu přímo u vás doma do 24 hodin. Nasedněte do vybraného vozu a vydejte na zkušební jízdu městem.

Komfortní výměna vozu

Užijte si radost z nového vozu a starosti se starým vozem nechte na nás. Ponížíme vám pořizovací cenu nového vozu. Převezmeme veškeré právní záruky a váš vůz umístíme do sítě autobazarů.

Dostupné financování i pojištění na míru

Připravíme vám financování vozu na míru. Nízké splátky, bez poplatků, bez akontace i bez navýšení. Najdeme vám také nejvýhodnější nabídku pojištění. Vyřešte vše jedinou návštěvou.

7 dnů na výměnu vozu zdarma

Pokud vám nebo vaší rodině nebude zakoupený vůz v čemkoliv vyhovovat, můžete jej bez udání důvodu až do 7 dnů bezplatně vyměnit za jiný vůz.

Servisní služby motoristům

Pokud vám skončí pravidelný servisní interval využijte možnosti údržby a servisu v Mototechna servisu, který slouží motoristům spolehlivě již několik generací.

Vozový park pod kontrolou

Získejte nový motor pro vaše podnikání, reálné úspory TCO i flexibilitu. Sjednoťte, plánujte a obnovujte pravidelně váš vozový park s garantovanou odkupní cenou dle najetých km.