Benefity

Jako nové, jen levnější

Nová auta s prvními kilometry v provozu ztrácí až třetinu své ceny. Širokou nabídkou mladých vozů vám přinášíme kvalitu s reálnou úsporou až 40 % původní ceny. Dopřejte si radost z výhodného nákupu zánovního vozu. Zasloužíte si ji.

Všechny značky na jednom místě

Vyberte si až z 25 značek a stovek modelů na jednom místě. Všechny vozy máme vždy skladem a bez čekání v různých stupních výbavy. Přesednout do nového můžete ještě dnes.

Úspora až 40%

Úspora až 40%
oproti cenám nových vozů

Pokud hledáte vůz takřka na úrovni nového, jen do něj nechcete zbytečně investovat, jste na správném místě. Ušetřete až 40% ceny nového vozu pořízením našich zánovního vozů.


Try&Buy

Try&Buy
Koupě vozu bez rizika

V Mototechně si můžete vůz nejprve na 30 dní nezávazně vyzkoušet a teprve poté se rozhodnout, jestli je pro vás ten pravý. Pokud se pro jeho koupi rozhodnete, nepřeplatíte ani o korunu navíc.

Více informací
Garance stavu kilometrů

Garance stavu kilometrů

Každý vůz před nákupem důsledně prověřujeme po technické i právní stránce. Nabízené vozy mají prověřenou historii, jistotu původu i stav kilometrů. Ke všem vozům vám tak vždy poskytujeme doživotní záruku na legální původ vozu a garanci najetých kilometrů.


Předvedení vozu kdekoli po celé ČR

Předvedení vozu
kdekoli po celé ČR

Vybraný vůz vám převezeme na vaši nejbližší prodejnu po celé ČR. Využít můžete také naší exkluzivní služby, kterou je bezplatné předvedení vybraného vozu přímo u vás doma do 24 hodin. Nasedněte do vybraného vozu a vydejte na zkušební jízdu městem.


Komfortní výměna vozu

Komfortní výměna vozu

Užijte si radost z nového vozu a starosti se starým vozem nechte na nás. Ponížíme vám pořizovací cenu nového vozu. Převezmeme veškeré právní záruky a váš vůz umístíme do sítě autobazarů.

Více informací
Dostupné financování

Dostupné financování
i pojištění na míru

Připravíme vám financování vozu na míru. Nízké splátky, bez poplatků, bez akontace i bez navýšení. Najdeme vám také nejvýhodnější nabídku pojištění. Vyřešte vše jedinou návštěvou.

Více informací
7 dnů na výměnu vozu zdarma

7 dnů na výměnu vozu zdarma

Pokud vám nebo vaší rodině nebude zakoupený vůz v čemkoliv vyhovovat, můžete jej bez udání důvodu až do 7 dnů bezplatně vyměnit za jiný vůz.


Nekompromisní kvalita

Nekompromisní kvalita
zánovních vozů

Nakupujeme pro vás jen ty nejlepší vozy přímo od autosalónů, leasingových společností a obchodních firem v České Republice. Vyberte si z široké nabídky zánovních, ročních, manažerských, luxusních a předváděcích vozů. Ke každému vozu vám poskytujeme certifikát kvality vozu.


Vozový park

Vozový park
pod kontrolou

Získejte nový motor pro vaše podnikání, reálné úspory TCO i flexibilitu. Sjednoťte, plánujte a obnovujte pravidelně váš vozový park s garantovanou odkupní cenou dle najetých km.


Servisní služby

Servisní služby
motoristům

Pokud vám skončí pravidelný servisní interval využijte možnosti údržby a servisu v Mototechna servisu, který slouží motoristům spolehlivě již několik generací.


Doporučené vozy

Tým Mototechna Tým Mototechna

Dobrý den emoji, potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.


nebo volejte rovnou 800 121 111 800 121 111