Mototechna Financování

Neztrácejte čas pořizováním úvěru v bance. U nás můžete vyřešit vše pod jednou střechou, 7 dní v týdnu a za srovnatelných finančních podmínek. Mezi poskytovateli úvěrů jsme pro vás vybrali ty nejsilnější partnery.

Jak funguje Bumerang úvěr?

Bumerang úvěr kombinuje výhody nízké splátky a kratší doby operativního leasingu a svobodu rozhodnutí jak s vozem na konci financování naložit. Jednoduše si zvolte výši akontace, výši měsíční splátky, která nezatíží váš rozpočet a část ceny vozu odložte na konec financování.

Golf

První splátka

Je pouze na vás zda chcete použít část svých prostředků na nákup vozu, s produktem Bumerang nemusíte mít na začátku nic, financování je možné již od 0% akontace.

Pravidelné splátky

Sami zvolíte výši splátky, která vám bude vyhovovat. Navíc pro kalkulaci nízké splátky nemusíte volit dlouhou dobu financování. S námi budete vůz financovat maximálně 4 roky.

Poslední splátka

Jedná se o poslední navýšenou splátku, jejímž uhrazením úvěr zaniká. Její výše závisí pouze na vás, máte možnost zvolit v rozmezí 0% - 70% z ceny.

Alternativy poslední splátky

Nevíte, jestli budete mít dostatek prostředků na úhradu poslední splátky? Pak pro vás máme několik možností jak tuto obavu rozehnat.

1

Doplacení zbývající částky

Výši poslední splátky si sami zvolíte při uzavření smlouvy. Můžete ji pak uhradit v hotovosti, nebo opět splácet v pravidelných měsíčních splátkách.

2

Garance odkoupení vozu

Již při uzavření smlouvy vám dokážeme říct za jakou cenu váš vůz na konci smlouvy vykoupíme, tato cena je obvykle vyšší nebo rovná poslední splátce, a je pouze na vás, zda nám vůz prodáte zpět, nebo si vůz raději ponecháte.

3

Výběr nového vozu

V rámci garance odkupní ceny můžete vůz vyměnit za novější a dále pokračovat ve financování za stejných podmínek jako u předchozího vozu. Využijte možnosti každé 2 roky jezdit novým vozem, kterou u nás máte bez vysokých měsíčních splátek.

Nabídka Bumerang vozů

Zprostředkovatelem úvěru je AAA Auto International a.s. jako samostatný zprostředkovatel spotřebitelského úvěru.

Reprezentativní příklad

BMW X1, 2015, cena 830 000,- Kč, Akontace (podíl zákazníka na pořizovací ceně): 40 %, tj. 332 000,- Kč, Doba trvání úvěru: 36 měsíců, Měsíční splátka: 3 900,- Kč (35 x 3 900,- Kč), Poslední navýšená splátka: 429 240,- Kč, Celková výše spotřebitelského úvěru: 498 000,- Kč (pořizovací cena mínus podíl zákazníka na pořizovací ceně), Celková částka splatná spotřebitelem: 565 740,- Kč (splátka x počet splátek + poslední navýšená splátka), Úroková sazba: 6,2 %, RPSN: 7,02 %, Sjednání pojištění není podmínkou získání úvěru.

Garantovaná odkupní cena platná po dobu 36 měsíců ode dne uzavření kupní smlouvy za podmínky běžného použití vozu: 450 000,- Kč. Uvedením garantované odkupní ceny v kupní smlouvě už v okamžiku prodeje vozu není dotčena možnost výkupu automobilu za vyšší cenu v závislosti na stavu automobilu a aktuálních tržních podmínkách.

Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je AAA Auto International a.s., samostatný zprostředkovatel. Nejedná se o závaznou nabídku ve smyslu § 1732 Občanského zákoníku.

Doporučené vozy