Financování

Mototechna Finanční služby

Neztrácejte čas pořizováním úvěru v bance. U nás vyřídíte vše snadno, pod jednou střechou, 7 dní v týdnu a přesně dle vašich potřeb.

Co získám s úvěrem od Mototechny?

Úvěr od Mototechny je nejoblíbenější způsob pořízení nového vozu bez potřebné hotovosti.Jednoduše si zvolte výši pravidelné měsíční splátky a dobu po kterou chcete tuto částku platit. Po uplynutí doby po kterou vůz splácíte smlouva poslední splátkou končí. Využijte i vy naší pozice, kde díky více jak 20 000 uzavřených smluv každý rok získáte ty nejvýhodnější podmínky.

Financování

Akontace

Akontace je částka, kterou se podílíte na nákupu nového vozu, výhodou úvěru od Mototechny je možnost financovat až 100% ceny vozu. Je pouze na vás, jestli chcete část ceny vozu hradit při podpisu smlouvy, nebo využijete možnosti ponechat si vlastní prostředky na jiné výdaje.

Pravidelné splátky

Jednoduše si zvolte částku, kterou chcete měsíčně platit. Veškeré parametry, které jsme společně nastavili na začátku jsou platné po celou dobu trvání smlouv.

Financování

Úrok již od 3,9%

Nabídku mohou využít všichni zákazníci, kteří zakoupí vůz s cenou nad 600 000 Kč, rokem výroby od roku 2016 a zároveň využijí možnosti financování s vybranými produkty partnerů zprostředkovatele AURES Holdings a.s. Podmínky úvěru u konkrétního vozu se mohou lišit v návaznosti na konkrétní vstupní údaje a individuální podmínky financování požadované zákazníkem a poskytnuté zákazníkovi jím zvoleným obchodním partnerem.

Reprezentativní příklad

Cena vozu: 350 000 Kč. Akontace (podíl zákazníka na pořizovací ceně): 30 %, tj. 105 000 Kč. Doba trvání úvěru: 60 měsíců. Měsíční splátka: 5.321 Kč. Celková výše spotřebitelského úvěru: 245 000 Kč (pořizovací cena mínus podíl zákazníka na pořizovací ceně). Celková částka splatná spotřebitelem: 319 260 Kč (splátka x počet splátek). Úroková sazba: 3,9 %. RPSN: 11,61 %. Splátka obsahuje Povinné ručení a Havarijní pojištění s 5% spoluúčastí v celkové ceně 819,- měsíčně. Podmínkou získání úvěru není sjednání pojištění. Dostupnost vozů je třeba ověřit na zákaznické lince. Nejedná se o závaznou nabídku ve smyslu § 1732 Občanského zákoníku. Finanční produkt je zprostředkováván AURES Holdings a.s. jako samostatným zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru. Všechny žádosti jsou posuzovány individuálně, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

Proč právě od Mototechny

S úvěrem od Mototechny se nemusíte bát změn podmínek během trvání smlouvy. Všechny parametry, které jsme domluvili na začátku jsou platné po celou dobu trvání smlouvy. Jednoduše si zvolte částku, kterou chcete měsíčně platit a tato částka bude stejná po celou dobu trvání smlouvy. Uhrazením poslední splátky smlouva končí bez dodatečných nákladů, které by vás mohly překvapit.

Zprostředkovatelem úvěru je AURES Holdings a.s. jako samostatný zprostředkovatel spotřebitelského úvěru.

Doporučené vozy

Tým Mototechna Tým Mototechna

Dobrý den emoji, potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.


nebo volejte rovnou 800 121 111 800 121 111