Mototechna kreditní karta

Mototechna kreditní karta

Získejte okamžitou hotovost a extra výhody.
Zjistit více

Výhody pro vás

Sleva 4 % na nákup pohonných hmot

Za každou platbu kreditní kartou Mototechna získáte slevu 4 % na pohonné hmoty na jakékoliv čerpací stanici v ČR i v zahraničí.

Bezúročné období až 55 dní

Využívejte naši kreditní kartu v kamenných obchodech i k on-line nakupování a neplaťte ani korunu na úrocích díky bezúročnému období až 55 dní.

Sleva až 10 000 Kč při nákupu dalšího vozu

Při nákupu dalšího vozu u společnosti Mototechna Group s.r.o. nebo AAA Auto International a.s. získáte slevu ve výši až 10 000 Kč.

Vydání a aktivace karty zdarma

Kreditní kartu můžete získat na jakékoliv pobočce Mototechna nebo AAA AUTO „nejen“ při koupi vozu, a to zcela zdarma.

Vysoký kreditní limit a nízké splátky

Kreditní karta Mototechna nabízí navýšení startovacího úvěrového rámce z 10 000 Kč až na 100 000 Kč. Výše měsíční splátky přitom začíná již na 500 Kč.

Široké možnosti využití karty

Naši kreditní kartu můžete využít pro všechny platby v ČR i v zahraničí, k výběru hotovosti ve všech bankomatech i k převodu peněžních prostředků na vlastní bankovní účet.

Reprezentativní příklad

Příklad splácení: výše úvěru 100 000 Kč, roční úroková sazba 25,08 %, RPSN 29,97 %, celkem zaplatíte 114 928 Kč, výše splátky 9 577 Kč (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned převodem na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na 12 měsíců a je splácen 12 stejně vysokými měsíčními splátkami, bez dalšího čerpání v průběhu splácení), měsíční poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů 50 Kč.

Prodejce zprostředkovává úvěry pro společnost BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod (Hello bank!), je oprávněn je zprostředkovávat i pro jiné věřitele.

* Získání kreditní karty je podmíněno splněním kritérií pro poskytnutí revolvingového úvěru společností BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod (Hello bank!),
** Tato nabídka platí do odvolání.
*** Zvýšení úvěrového rámce závisí na posouzení společností BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod (Hello bank!),

Doporučené vozy

Tým Mototechna Tým Mototechna

Dobrý den emoji, potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.


nebo volejte rovnou 800 121 111 800 121 111