Zpět

Lidské zdroje AURES Holdings nově řídí Matyáš Kořínek

Praha 10. března 2020 – Novým HR ředitelem Aures Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO, se stal Matyáš Kořínek, který již ve společnosti dříve působil ve vedení společnosti v jiných rolích.

Praha 10. března 2020 – Novým HR ředitelem Aures Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO, se stal Matyáš Kořínek, který již ve společnosti dříve působil ve vedení společnosti v jiných rolích.

“Návrat do HR, kde jsem po studiu psychologie svou kariéru začínal je pro mne obrovskou motivací. Po více než sedmnácti letech na obchodně manažerských pozicích jsem cítil, že potřebuji změnu a jsem neobyčejně vděčný za tuto příležitost. Mou aspirací je posunout oddělení lidských zdrojů mnohem blíže k businessu, tím jak budeme schopni měřit a reportovat naší práci a dále být v přední linii při celofiremním posunu k digitalizaci a paperless procesům,“ uvedl Matyáš Kořínek.

Matyáš Kořínek má zkušenosti z řady mezinárodních společností, mimo jiné z Raiffeisenbank, NN a Citibank.

Skupina AURES Holdings působí na trhu již 28 let. Provozuje síť 57 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,4 milionu zákazníků. Skupina prodá ročně na 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro roky 2017 a 2018 byla držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Skupinu AAA AUTO vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – Fortuna ligy. Generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings Karolína Topolová se letos umístila v anketě Top Ženy Česka na prvním místě v kategorii manažerek.

 

 

Tým Mototechna Tým Mototechna

Dobrý den emoji, potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.


nebo volejte rovnou 800 121 111 800 121 111