Zpět

Síť AAA AUTO v souvislosti s koronavirem přijala opatření k zajištění bezpečného prodeje vozů

Praha 13. března 2020 – Síť AAA AUTO zavedla pravidelnou desinfekci vozů v nabídce a svých 23 poboček v České republice i ostatních autocenter ve střední Evropě. Rovněž posílila svoje kapacity pro on-line prodej vozů, které je připravena po koupi zákazníkům bezplatně doručit až do jejich bydliště.

Posílil prodej on-line a přes call centrum, vozy dopraví zákazníkům zdarma domů

Praha 13. března 2020 – Síť AAA AUTO zavedla pravidelnou desinfekci vozů v nabídce a svých 23 poboček v České republice i ostatních autocenter ve střední Evropě. Rovněž posílila svoje kapacity pro on-line prodej vozů, které je připravena po koupi zákazníkům bezplatně doručit až do jejich bydliště.

„Současnou situaci bereme vážně a přijali jsme soubor opatření, která zákazníkům umožní bezpečný nákup vozu na všech našich pobočkách, které nadále fungují v neomezeném režimu, 7 dní v týdnu, od brzkých ranních hodin do pozdního večera,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings, provozovatele mezinárodní sítě AAA AUTO.

AAA AUTO svoje vozy i pobočky pravidelně desinfikuje a zákazníkům jsou v dostatečné míře k dispozici osobní desinfekční prostředky. Při nákupu je pro zákazníky připraveno prostředí s dostatkem osobního prostoru bez nutnosti být v blízkém kontaktu s ostatními klienty. Testovací jízdy provádějí prodejci, kteří dodržují všechny hygienické zásady, striktně kontrolované společností. Vlastní obchod zákazníci uzavírají v samostatné kanceláři.

„Pokud se lidé ke koupi vozu teprve rozhodují, chtěla bych připomenout, že individuální cestování vlastním vozem namísto veřejné dopravy je v době různých epidemií jedním z nejúčinnějších opatření, která pomáhají se nákaze vyhnout,“ poznamenala Topolová.

AAA AUTO proto v současné době svoji nabídku rozšířilo i v sekci vozů nižších cenových kategorií. „Na tisíce dalších vozů nyní poskytujeme slevy. Pro pořízení auta na splátky vám umíme zajistit u našich renomovaných partnerů úvěry výhodnější než v bance,“ uvedla Topolová.

AAA AUTO také posílilo svoje kapacity pro prodej vozů bez nutnosti navštívit pobočku. „Vůz, vybraný přes internet či po komunikaci s call centrem, jsme zákazníkům připraveni zdarma přivézt až domů,“ uzavřela Topolová.

Skupina AURES Holdings působí na trhu již 28 let. Provozuje síť 57 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,4 milionu zákazníků. Skupina prodá ročně na 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro roky 2017 a 2018 byla držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Skupinu AAA AUTO vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – Fortuna ligy. Generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings Karolína Topolová se letos umístila v anketě Top Ženy Česka na prvním místě v kategorii manažerek.

 

 

Tým Mototechna Tým Mototechna

Dobrý den emoji, potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.


nebo volejte rovnou 800 121 111 800 121 111