Financování

Mototechna Finanční služby

Neztrácejte čas pořizováním úvěru v bance. U nás vyřídíte vše snadno, pod jednou střechou, 7 dní v týdnu a přesně dle vašich potřeb.

Co Vám můžeme nabídnout?

Co získám s financováním AutoFlex?

  • Nízké měsíční splátky
  • Vlastnictví
    vozu
  • Garantovanou odkupní cenu vozu
  • Jednorázový odpočet DPH

Programem úvěrového operativního financování AutoFlex si můžete zajistit nízké měsíční splátky, maximální flexibilitu a klid na duši. V okamžiku pořízení vozu definujeme jeho budoucí hodnotu a zavážeme se jej minimálně za tuto částku na konci smluvního vztahu vykoupit.

Financování

Akontace

Je pouze na vás, zda chcete použít část svých prostředků na nákup vozu. S produktem AutoFlex nepotřebujete žádné vlastní prostředky, financování je možné již od 0% akontace.

Pravidelné splátky

Díky garantované budoucí hodnotě vozu a tedy poslední zvýšené splátce, jsou vaše náklady velice nízké. Pro získání nízké měsíční splátky tedy nemusíte volit dlouhou dobu financování.

Poslední zvýšená splátka

Je zároveň budoucí garantovanou hodnotou vozu. Již na začátku smluvního vztahu se vaše vozidlo zavážeme vykoupit minimálně za tuto cenu. Uhrazením poslední zvýšené splátky váš úvěr zaniká.

Vaše možnosti na konci smluvního vztahu

Protože vaše potřeby se mohou v čase měnit, je pro vás na konci smluvního vztahu připravena řada možných řešení. Stačí si jen vybrat dle vašich momentálních přání a potřeb.


Nechte si vytvořit nezávaznou nabídku!Zprostředkovatelem úvěru je AURES Holdings a.s. jako samostatný zprostředkovatel spotřebitelského úvěru.Reprezentativní příklad

BMW X1, 2015, cena 830 000,- Kč, Akontace (podíl zákazníka na pořizovací ceně): 40 %, tj. 332 000,- Kč, Doba trvání úvěru: 36 měsíců, Měsíční splátka: 3 900,- Kč (35 x 3 900,- Kč), Poslední navýšená splátka: 429 240,- Kč, Celková výše spotřebitelského úvěru: 498 000,- Kč (pořizovací cena mínus podíl zákazníka na pořizovací ceně), Celková částka splatná spotřebitelem: 565 740,- Kč (splátka x počet splátek + poslední navýšená splátka), Úroková sazba: 6,2 %, RPSN: 7,02 %, Sjednání pojištění není podmínkou získání úvěru.

Garantovaná odkupní cena platná po dobu 36 měsíců ode dne uzavření kupní smlouvy za podmínky běžného použití vozu: 450 000,- Kč. Uvedením garantované odkupní ceny v kupní smlouvě už v okamžiku prodeje vozu není dotčena možnost výkupu automobilu za vyšší cenu v závislosti na stavu automobilu a aktuálních tržních podmínkách.

Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je AURES Holdings a.s., samostatný zprostředkovatel. Nejedná se o závaznou nabídku ve smyslu § 1732 Občanského zákoníku.

Doporučené vozy

Tým Mototechna Tým Mototechna

Dobrý den emoji, potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.


nebo volejte rovnou 800 121 111 800 121 111