Chci BMW X5! 1 skladových vozů

BMW X5

Cena

od 1 730 000 Kč

Spotřeba

od 5,3 l / 100 km

Výkon

až 423 kW

PŘEDSTAVENÍ

X5 má tradici

Velké mnichovské SUV BMW X5 je jedním z modelů, který kategorii vozů se zvýšeným podvozkem před lety pomohl výrazně zpopularizovat. Jeho třetí generace je mohutným a elegantním vozem, který svým způsobem nastavuje laťku v kategorii velkých prémiových SUV.

EXTERIÉR

BMW každým coulem

Velká SUV jsou auta, která jsou designérsky velmi vděčnými modely. Mohutné auto mívá často vyvážené tvary a je na něm dostatek prostoru k tomu, aby jasně ukázalo příslušnost ke své značce. Takové je i BMW X5: ta dlouhá kapota, tvarování zadních oken nebo mohutná maska chladiče nenechají nikoho na pochybách: tohle je skutečné BMW..

Interiér

Prostor a luxus

Vozy SUV nemusí být často tak prostorné, jako odpovídající modely klasického provedení. Ale to pro BMW X5 neplatí, jeho interiér se chlubí královskou nabídkou místa a to ve všech směrech. Posádka má dostatek místa i nad hlavou nebo na šířku, tady X5 jasně ukazuje, že je to skutečně velké auto, nikoli žádné „nafouklé“ kombi. Zpracování je samozřejmě špičkové, jak se na mnichovskou značku patří, interiér může být vyveden v opravdu luxusních materiálech.

Jízdní vlastnosti

Pohodlí 4x4

Od velkého SUV asi málokdo očekává sportovní jízdní vlastnosti a ačkoli i v této disciplíně obzvlášť v silnějších provedení BMW X5 nezklame, k jeho přednostem patří především plavná a tichá jízda. Silné motory jsou zárukou toho, že X5 jede doslova neúnavně, schopnost polykat kilometry je obdivuhodná. Pohon všech kol pak zajistí jistotu třeba i na zasněžené vozovce.

Technologie

Výbava ze světa limuzín

Velké SUV od BMW se pochopitelně může pochlubit špičkovou technikou. Zákazníci si tak do něj mohli objednat v podstatě stejné špičkové prvky výbavy, které mají k dispozici třeba zákazníci limuzíny řady 7. X5 se tak chlubí špičkovým palubním systémem s ovládáním iDrive, může mít head-up displej, asistenční systémy a další prvky.

Verdikt

Sametové BMW

BMW X5 je SUV, které dovede být rychlé a jisté a díky tomu nepotlačuje tradiční hodnoty BMW, jeho předností je ale především plavná jízda a klidný projev silných motorů pod kapotou. X5 se většinou dodává se šestiválci, které přispívají k doslova sametovému projevu auta.

Mohlo by se vám líbit

Přesedněte do nového ještě dnes

Zobrazit všech 1 vozů BMW X5