Chci Škoda Fabia! 159 skladových vozů

Škoda Fabia

Cena

od 283 000 Kč

Spotřeba

Od 3.4 l / 100 km

Výkon

Až 81 kW

PŘEDSTAVENÍ

Pořádné malé auto

Už od roku 1999 je Škoda Fabia synonymem kvalitního českého malého vozu. Od roku 2014 existuje Fabia ve třetí generaci, ve které patří k nejpopulárnějším autům své třídy. Fabia těží z dospělého elegantního designu, dobré užitné hodnoty i příznivé ceny.

EXTERIÉR

Nadčasová elegance

Když v roce 2014 přicházela Fabia třetí generace na trh, mluvilo se o ní jako o nejhezčím voze segmentu – prý obzvlášť v provedení kombi. A pravdou je, že Fabii to sluší i po letech, vždyť teprve v roce 2018 přichází drobný facelift. Kombík patří opravdu k mimořádně elegantním a dospělým autům, něco takového se v daném segmentu jinde nevidí. Vzhled přitom příliš nestárne, Fabia je skutečně nadčasová.

Interiér

Kvalita a přehlednost

Palubní deska Škody Fabia může mnohým připadat jako strohá, ale to má samozřejmě i své přednosti. Jednoduché tvary přináší v kombinaci s dobrým zpracováním trvnalivost a také výbornou ergonomii ovládání. Fabia je ve své třídě i příjemně prostorným vozem a to třetí provedení ještě nevyužívá koncernovou platformu MQB.

Jízdní vlastnosti

Patří k nejlepším

Z koncernu VW patří škodovky k těm nejkomfortněji naladěným autům, přitom jejich podvozek neztrácí potřebnou jistotu. Fabia tedy dostala vyvážený mix vlastností, které z ní dělají hbitý malý vůz se snadnou ovladatelností. V tomto ohledu patří k nejlepším soudobým vozům. Výhodou Fabie třetí generace je také nízká hmotnost.

Technologie

Co zákazník poručil

Výbava Škody Fabia rozhodně nemusí být nijak chudá, ovšem hodně záleží na tom, co si původní majitel vozu „naporoučel“. Palubní systém dovede nabídnout i moderní funkce, ale většinou se ta nejdůležitější technika nachází pod kapotou. Tady lze vybírat krom tříválcových atmosférických motorů (1.2 HTP nebo nověji 1.0 MPI) i z nabídky přeplňovaných agregátů TSI a občas i vznětových motorů TDI.

Verdikt

Skvělý poměr cena/výkon

Škoda Fabia je velmi solidní vůz, který nabízí moderní techniku i výbavu, dobrý vnitřní prostor a přitom je k mání za příjemné peníze. Ve své třídě platí Fabia třetí generace za vůz s výtečnou užitnou hodnotou. Výjimečná je Fabia i nabídkou provedení kombi, které u konkurence (až na drobné výjimky) v podstatě vymizelo.

Mohlo by se vám líbit

Přesedněte do nového ještě dnes

Zobrazit všech 159 vozů Škoda Fabia Combi