Zpět

AAA AUTO překonalo hranici padesáti poboček, ode dneška nově vykupuje i v Příbrami

Praha 15. července 2019 – Z důvodu neustálého růstu počtu zobchodovaných vozů a zvýšeného zájmu o výkup rozšiřuje síť autocenter AAA AUTO počet svých výkupních poboček. Díky tomu AAA AUTO otevřelo po několika letech novou pobočku i v České republice, a to v Příbrami. Na začátku července již byla otevřena nová výkupní centra v Bratislavě a Prievidzi na Slovensku. AAA AUTO tak letos překonalo hranici 50 poboček a působí již na 52 místech ve čtyřech zemích.

Praha 15. července 2019 – Z důvodu neustálého růstu počtu zobchodovaných vozů a zvýšeného zájmu o výkup rozšiřuje síť autocenter AAA AUTO počet svých výkupních poboček. Díky tomu AAA AUTO otevřelo po několika letech novou pobočku i v České republice, a to v Příbrami. Na začátku července již byla otevřena nová výkupní centra v Bratislavě a Prievidzi na Slovensku. AAA AUTO tak letos překonalo hranici 50 poboček a působí již na 52 místech ve čtyřech zemích.

„Koncem června jsme zaznamenali rekordní týdenní prodeje v celé historii společnosti. Prodejní pobočky AAA AUTO při takovém pozitivním vývoji trhu již nestíhají vykupovat dostatek aut pro udržení naší pestré nabídky, a proto jsme se rozhodli v České republice a na Slovensku posílit výkup otevřením tří nových výkupních poboček. V tuzemsku je to výkupní centrum v Příbrami, které zahájilo činnost dnes, a na Slovensku dvě výkupní pobočky v Bratislavě a Prievidzi, kde jsme otevřeli během posledních dvou týdnů," uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Nová výkupní pobočka v Příbrami je pro AAA AUTO umístěna strategicky mezi pobočkami v Praze, Plzni a Táboře. „Zákazníci z jižní části Středočeského kraje si nyní budou moci vybrat z více možností. Zlepšila se dostupnost z Dobříše, Sedlčan nebo Rožmitálu pod Třemšínem. Vozy vykoupené v Příbrami naopak posílí naši nabídku po celé republice,“ říká Karolína Topolová. Přesná adresa nové výkupní pobočky v Příbrami je Husova 366 a má otevřeno od pondělí do pátku od 9:00 do 19:00.

Na Slovensku skupina AURES Holdings v rámci expanze kromě otevření nových výkupních poboček AAA AUTO v Bratislavě a Prievidzi také minulý měsíc přesunula pobočku v Lučenci do nových, větších a modernějších prostor. Na jaře také skupina otevřela v Bratislavě první zahraniční pobočku své půjčovny vozů Mototechna Drive.

Síť autocenter AAA AUTO, která patří do skupiny AURES Holdings, má za sebou rekordní týden, kdy v termínu od 17. do 23. 6. zobchodovala až 1 900 automobilů. Šlo o rekord v prodeji ojetin v průběhu jednoho týdne v rámci sedmadvacetileté historie firmy. Poptávka lidí po ojetých vozech přitom stále roste. Otevřením tří nových výkupních lokalit společnost překonala magickou hranici 50 poboček v rámci států V4, tj. České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska.

Zlatá karta_logo AAA Skupina AURES Holdings působí na trhu již 27 let. Provozuje síť 52 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,2 milionu zákazníků. Skupina prodá ročně na 83 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro roky 2017 a 2018 byla držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Skupinu AAA AUTO vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – Fortuna ligy.

 

 

 

Tým Mototechna Tým Mototechna

Dobrý den emoji, potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.


nebo volejte rovnou 800 121 111 800 121 111