Ve dvou máme výhodu!

Úspora až 40% oproti ceně nového vozu

Vybrat vůz

Chantal Poullain jezdí ve voze z Mototechny

Vyberte si i vy z široké nabídky až 2 000 vozů

Vybrat vůz

Koupě vozu bez rizika!

Vybraný vůz si nyní můžete před koupí na 30 dní vyzkoušet

Jak to funguje? Nabídka Try&Buy vozů

Hyundai i30

Ušetřete až 3 899 000 Kč
oproti novému vozu

Prohlédnout 80 skladových vozů

Volkswagen Passat

Ušetřete až 594 900 Kč
oproti novému vozu

Prohlédnout 10 skladových vozů

Škoda Fabia

Ušetřete až 128 950 Kč
oproti novému vozu

Prohlédnout 139 skladových vozů

Škoda Octavia

Ušetřete až 290 900 Kč
oproti novému vozu

Prohlédnout 83 skladových vozů

Kia Sportage

Ušetřete až 170 980 Kč
oproti novému vozu

Prohlédnout 21 skladových vozů

Škoda Superb

Ušetřete až 509 999 Kč
oproti novému vozu

Prohlédnout 16 skladových vozů
Škoda Superb

     Zobrazit všechny vozy

     Mototechna Služby

     Na jednom místě od vás vykoupíme váš současný vůz, pořídíte u nás téměř nový s garancí původu i najetých kilometrů. V hotovosti nebo na úvěr, 7 dní v týdnu. Kterýkoli vůz dovezeme do 24 hodin kamkoli v ČR, klidně přímo k vám domů. Na vás už je jen výběr vozu.

     Mototechna

     Zobrazit 1482 vozů

     Mototechna Premium

     Zobrazit 95 vozů

     ECO DRIVE

     Zobrazit 25 vozů

     Mototechna Classic

     Investiční vozy pro každého. Od socialistické Škody 120 po Ferrari za miliony. Připravili jsme pro vás nabídku sběratelských vozů, do kterých můžete uložit své peníze a zhodnotit je. Pokud milujete klasické vozy, vybírejte z nabídky Mototechna Classic.

     Zobrazit nabídku

     Mototechna Financování

     Neztrácejte čas pořizováním úvěru v bance. U nás můžete vyřešit vše pod jednou střechou, 7 dní v týdnu a za srovnatelných finančních podmínek. Mezi poskytovateli úvěrů jsme pro vás vybrali ty nejsilnější partnery.

     Mototechna Benefity

     Nová auta s prvními kilometry v provozu ztrácí až třetinu své ceny. Širokou nabídkou takřka nových vozů vám přinášíme kvalitu s reálnou úsporou až 40% původní ceny. Dopřejte si radost z výhodného nákupu zánovního vozu!

     Více informací

     Hodnocení zákazníků

     Dobrý den, ačkoli jsem nakonec nekoupil vybraný vůz, byl jsem velmi potěšen naprosto profesionálním přístupem pana Zdeňka Čady. Nejen, že jsem měl absolutní časovou volnost v prohlídce auta, veškeré informace, ale také se snažil nalézt cestu ke kompromisu. Velice mu tímto děkuji a přeji hodně úspěšných obchodů.

     Karel Firley

     Dobrý den, chci moc pochválit vašeho zaměstnance pana Milana Klika staršího. Ve čtvrtek 11.7. jsme u vás kupovali auto a pan Klika byl naprosto perfektní a i díky němu jsme se prakticky během chvíle rozhodli že daný vůz, konkrétně Hyundai i30, koupíme. Vše nám dokázal vysvětlit, ukázat, byl naprosto v pohodě, všechny naše dotazy dokázal zodpovědět a nedělal ze sebe frajera že on to zná a my ne (což se nám jinde už stalo). Prostě tohle je, dle našeho názoru, člověk na svém místě. Moc díky i vám za to, že zaměstnáváte takové lidi, usměvavé pohodáře ;-)

     Jiřina Jenešová Radová

     Dobrý den, rád bych poděkoval a pochválil Vašeho pracovníka pana Bělohoubka. Dnes jsem s ním jednal o koupi a prodeji vozu a jsem velmi spokojen s jeho jednáním a vystupováním. Budu-li obchod realizovat, tak jen díky panu Bělohoubkovi a panu Petru Raškovi.

     Václav Bureš, KUBI, spol. s r.o., Brno

     Dobrý den. Děkujeme panu Ondřeji Fenclovi za trpělivý a osobní přístup při nabídce a prodeji vozu škoda Rapid.

     Miloš Smutek, Praha

     Po dvou letech jsem se rozhodla vyměnit svůj Focus za něco lepšího. Původně jsem nechtěla znovu ojeté auto (po zkušenostech s opravami Focusu jsem se těšila, že bude od servisu zas chvíli klid) a zvažovala nákup nového v autosalonu. Pak jsem ale zkusila víc hledat na internetu a hlavně jsem si všímala cen - došlo mi, že přeplatek za nové auto je zbytečně velký, když to porovnám s auty starými třeba jen půl roku, tak cena je trošku někde jinde. Na webu Mototechny jsem našla auta, která vypadala úplně stejně, jako ta nová - ale ceny byly nižší. Tak mi to nedalo a zašla jsem se podívat - velmi mile mě překvapil jednak přístup prodejce (nevadilo mu mé dlouhé rozmýšlení ani moje otázky), jednak kvalita vystavených aut (která vypadala fakt tak, jak na fotkách z webu). Nakonec jsem si vybrala Superba (Ford už nikdy) - a jsem opravdu ráda, že můžu jezdit v klidu a bez oprav.

     Mariana Marková

     Dobrý den, chtěl jsem Vám tímto poděkovat za skvělé služby. Pronájem auta od Mototechna Drive mi velmi vyhovuje. Individuální přístup tady není frází, ale skutečností. Vyhovuje mi model „krátkodobý pronájem auta a pravidelná výměna za nové“, služby fungují, a navíc je to vše s úsměvem. Žádná skrytá rizika ani náklady, všechno je tak jak se domluví a podepíše na začátku. Děkuji za skvělou spolupráci.

     Ing. Lukáš Šmíro, Jednatel TRUE TRAC s.r.o.

     Se zástupci společnosti Mototechna Group, s.r.o. spolupracujeme již několik let, převážně při pořizování nových automobilů do našeho vozového parku, které v pravidelných intervalech obměňujeme. Vyhovují nám zejména přívětivé cenové podmínky a individuální přístup, který je vždy na profesionální úrovni, velmi vstřícný a ochotný řešit i nestandardní požadavky. Věříme, že ve stejném bezproblémovém duchu budeme dlouhodobě pokračovat.

     CEFC Group (Europe) Company, a.s.

     Dobrý den. Chtěl bych vyjádřit své díky a pochválit ochotu a vstřícný přístup pana Bělohoubka a všech zaměstnanců při výběru nového vozu. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků.

     Jan Zítka

     Tým Mototechna Tým Mototechna

     Dobrý den emoji, potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.


     nebo volejte rovnou 800 121 111 800 121 111